Z našeho života s pinčem

Listopad 2023

Je pondělí. Sychravé a pochmurné počasí. Sníh. Zima. Když se ohlédnu za celým rokem, pak mám dva rozporuplné pocity. Na jedné straně úhyn naší první pinčí holky, Calypso. Byla neskutečně věrná, hodná, poslušná, samostatná a hlavní fena smečky. Moc mi tady chybí. Na druhou stranu pak krásná štěňátka z F vrhu Belly Ruby. Tři holky, tři kluci. Mají skvělé majitele. Snad se jim bude dařit. Třetí strana jedné mince není, ale u nás se nepodařilo krytí trpasličí Larry. Zato máme v úmyslu doplnit smečku o malou trpasličí pinčezničku červené barvy, která se narodila 17.11.2023. Bude to další člen naš smíšené rodinky pinčů. Těšíme se na vánoční čas.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.