Z našeho života s pinčem

Listopad 2023

Je pondělí. Sychravé a pochmurné počasí. Sníh. Zima. Když se ohlédnu za celým rokem, pak mám dva rozporuplné pocity. Na jedné straně úhyn naší první pinčí holky, Calypso. Byla neskutečně věrná, hodná, poslušná, samostatná a hlavní fena smečky. Moc mi tady chybí. Na druhou stranu pak krásná štěňátka z F vrhu Belly Ruby. Tři holky, tři kluci. Mají skvělé majitele. Snad se jim bude dařit. Třetí strana jedné mince není, ale u nás se nepodařilo krytí trpasličí Larry. Zato máme v úmyslu doplnit smečku o malou trpasličí pinčezničku červené barvy, která se narodila 17.11.2023. Bude to další člen naš smíšené rodinky pinčů. Těšíme se na vánoční čas.

Červen 2011

07.08.2021

Je neděle. Krásná, slunečná a hodně očekávaná. Minulý týden nebyl cvičák a před tím se dvakrát nešlo, protože moje panička byla nemocná. Tentokrát mi to vynahradila.

Tak po dlouhatáááááááááánské době jsem konečně našla čas mezi výstavami, abych něco málo přidala do našeho deníku.

A přišlo jaro 2013. Nebo spíš po zimě léto. Rovnou ze sněhové vánice na Velikonoce (1. dubna 2013 bylo 30 cm česrstvého sněhu) do letních veder koncem měsíce a bouřkového počasí v máji.

Zahálili jsme ho s Calypso vydatnou snídaní a hlavně zápisem do PP - titul Český šampion. Během dopoledne jsme získali ocenění V1 a CAC. Moc se Calypso nechtělo, asi na ni jde faleška. Byla na vše a na všechny moc protivná a vrčivá. Pořád se jí něco nelíbilo a nechtěla ani na místo na dece. A to jsme byly v...

DUO Nitra DOG

07.08.2021

23. a 24. 2. 2013 se v Nitře uskutečnil další ročník Mezinárodní výstavy psů DUO NITRA DOG 2013.

Moji milí čtenáři, dlouho jsem vám nic nenapsala k počteníčku. Jaksi nebyl čas. Panička byla velmi pracovně vytížená, neměla čas ani na nové webovky, které právě teď plní informacemi a brzy i fotkami.